Team Telecom Armenia-ն ամրապնդում է ներկայությունը սահմանին․ Բագրատաշենում բացվել է նոր սպասարկման կենտրոն
Նոր գրասենյակն աշխատում է ամեն օր և կապի ծառայությունների ամբողջական փաթեթ է առաջարկում բնակիչներին և ճանապարհորդներին
Team Telecom Armenia ընկերությունը նոր վաճառքի և սպասարկման կենտրոն է բացել Տավուշի մարզի Բագրատաշենում։ Մասնաճյուղը գտնվում է Բագրատաշենի 15-րդ փողոց, 65 հասցեում և գործում է ամեն օր՝ ժամը 09:00-ից 20:00-ն։ Բացումը դարձել է ամբողջ երկրում սպասարկման ցանցի ընդլայնման ռազմավարության մի մասը:
Հայաստանի և Վրաստանի սահմանին գտնվող կենտրոնի այցելուները կարող են մեկ վայրում միանալ բջջային կապին և ինտերնետին, ընտրել սարքավորումներ և աքսեսուարներ, ինչպես նաև ստանալ անհատական խորհրդատվություն։ Կենտրոնի թիմն օգնում է հաճախորդներին արագ ընտրել օպտիմալ ծառայություններ և կատարել անհրաժեշտ կարգավորումներ, ներառյալ роуминг-ի հարցերը:
Ինչպես նշել է Team Telecom Armenia-ի կոմերցիոն տնօրեն Կարեն Շաբոյանը, նոր կենտրոնը կենտրոնացած է ոչ միայն տեղացիների, այլև Վրաստանից ժամանած հյուրերի և սահմանը հատող Հայաստանի քաղաքացիների վրա։ Բագրատաշենում մասնաճյուղի բացմամբ Հայաստանում Team-ի կենտրոնների ընդհանուր թիվը հասել է 80-ի, ինչն ամրապնդում է ընկերության դիրքերը որպես երկրի հեռահաղորդակցության շուկայի առանցքային խաղացողներից մեկը:

Team Telecom Armenia Strengthens Presence at the Border: New Service Center Opens in Bagratashen
The new office is open daily and offers a full range of communication services for residents and travelers
Team Telecom Armenia has opened a new sales and service center in Bagratashen, Tavush region. The branch is located at 15th street, Bagratashen, 65 and is open daily from 09:00 to 20:00. The opening is part of a strategy to expand the service network throughout the country.
Visitors to the center, located near the Armenian-Georgian border, can connect to mobile communications and the Internet, select equipment and accessories, and receive personal advice in one place. The center's team helps customers quickly choose the best services and perform the necessary settings, including roaming issues.
According to Karen Shaboyan, Commercial Director of Team Telecom Armenia, the new center is aimed not only at local residents, but also at guests from Georgia and Armenian citizens crossing the border. With the opening of the branch in Bagratashen, the total number of Team centers throughout Armenia has reached 80, which strengthens the company's position as one of the key players in the country's telecom market.