Team Telecom Armenia-ն ամրապնդում է ներկայությունը սահմանին․ Բագրատաշենում բացվել է նոր սպասարկման կենտրոն
Նոր գրասենյակն աշխատում է ամեն օր և կապի ծառայությունների ամբողջական փաթեթ է առաջարկում բնակիչներին և ճանապարհորդներին
Team Telecom Armenia ընկերությունը նոր վաճառքի և սպասարկման կենտրոն է բացել Տավուշի մարզի Բագրատաշենում։ Մասնաճյուղը գտնվում է Բագրատաշենի 15-րդ փողոց, 65 հասցեում և գործում է ամեն օր՝ ժամը 09:00-ից 20:00-ն։ Բացումը դարձել է ամբողջ երկրում սպասարկման ցանցի ընդլայնման ռազմավարության մի մասը:
Հայաստանի և Վրաստանի սահմանին գտնվող կենտրոնի այցելուները կարող են մեկ վայրում միանալ բջջային կապին և ինտերնետին, ընտրել սարքավորումներ և աքսեսուարներ, ինչպես նաև ստանալ անհատական խորհրդատվություն։ Կենտրոնի թիմն օգնում է հաճախորդներին արագ ընտրել օպտիմալ ծառայություններ և կատարել անհրաժեշտ կարգավորումներ, ներառյալ роуминг-ի հարցերը:
Ինչպես նշել է Team Telecom Armenia-ի կոմերցիոն տնօրեն Կարեն Շաբոյանը, նոր կենտրոնը կենտրոնացած է ոչ միայն տեղացիների, այլև Վրաստանից ժամանած հյուրերի և սահմանը հատող Հայաստանի քաղաքացիների վրա։ Բագրատաշենում մասնաճյուղի բացմամբ Հայաստանում Team-ի կենտրոնների ընդհանուր թիվը հասել է 80-ի, ինչն ամրապնդում է ընկերության դիրքերը որպես երկրի հեռահաղորդակցության շուկայի առանցքային խաղացողներից մեկը:

Новый офис работает ежедневно и предлагает полный набор услуг связи для жителей и путешественников
Компания Team Telecom Armenia открыла новый центр продаж и обслуживания в Баграташене Тавушской области. Филиал расположен по адресу 15-я улица Баграташена, 65 и работает ежедневно с 09:00 до 20:00. Открытие стало частью стратегии по расширению сети обслуживания по всей стране.
Посетители центра, расположенного у границы Армении и Грузии, могут в одном месте подключить мобильную связь и интернет, подобрать оборудование и аксессуары, а также получить персональную консультацию. Команда центра помогает клиентам быстро выбрать оптимальные услуги и выполнить необходимые настройки, включая вопросы роуминга.
Как отметил коммерческий директор Team Telecom Armenia Карен Шабоян, новый центр ориентирован не только на местных жителей, но и на гостей из Грузии и граждан Армении, пересекающих границу. С открытием филиала в Баграташене общее количество центров Team по всей Армении достигло 80, что укрепляет позиции компании как одного из ключевых игроков телеком-рынка страны.