Փոխանցումներ Ռուսաստանից Հայաստան վայրկյանների ընթացքում. Юнистрим-ն այժմ աշխատում է easywallet-ի հետ
easywallet հավելվածի օգտատերերը հնարավորություն են ստացել ակնթարթորեն դրամական փոխանցումներ ստանալ Ռուսաստանից՝ «Իզի Փեյի» և Юнистрим-ի համագործակցության շնորհիվ։ Գումարը հավելվածում հաշվին մուտք է լինում բառացիորեն վայրկյանների ընթացքում, ընդ որում easywallet-ի օգտատիրոջ համար միջնորդավճար չկա: Մեկ գործարքի սահմանաչափը կազմում է 100-ից 150 000 ռուբլի, առավելագույնը՝ օրական 5 փոխանցում, ամսական սահմանափակումներ չկան:
«Юнистрим Դրամական Փոխանցումներ» հավելվածի միջոցով փոխանցում կատարելը պարզ է. անհրաժեշտ է ընտրել երկիրը՝ Հայաստան, ստանալու եղանակը՝ «Հեռախոսահամարով», այնուհետև նշել easywallet-ը և ստացողի համարը, փոխանցման գումարը և վճարման եղանակը, որից հետո հաստատել գործողությունը: Գումարը մուտք է արվում ակնթարթորեն:
easywallet-ում փոխանցումներ ստանալու համար անհրաժեշտ է լինել վերիֆիկացված օգտատեր, ունենալ կցված բանկային քարտ կամ անվճար բանկային հաշիվ հավելվածում: Բացի այդ, EasyPay-ն առաջարկում է Ռուսաստանից փոխանցումներ ստանալու այլ եղանակներ՝ ընդլայնելով արագ միջազգային վճարումների հնարավորությունները:

Переводы из России в Армению за секунды: Юнистрим теперь работает с easywallet
Пользователи приложения easywallet получили возможность моментально получать денежные переводы из России благодаря сотрудничеству «Изи Пей» и Юнистрим. Деньги приходят на счёт в приложении буквально за секунды, при этом комиссия для пользователя easywallet отсутствует. Лимит одной транзакции составляет от 100 до 150 000 рублей, максимум — 5 переводов в день, месячных ограничений нет.
Отправка перевода через приложение «Юнистрим Денежные Переводы» проста: нужно выбрать страну — Армения, способ получения — «По номеру телефона», затем указать easywallet и номер получателя, сумму перевода и способ оплаты, после чего подтвердить операцию. Деньги зачисляются мгновенно.
Для получения переводов на easywallet необходимо быть верифицированным пользователем, иметь привязанную банковскую карту или бесплатный банковский счёт в приложении. Кроме того, EasyPay предлагает и другие способы получения переводов из России, расширяя возможности для быстрых международных платежей.