Փոխանցումներ Ռուսաստանից Հայաստան վայրկյանների ընթացքում. Юнистрим-ն այժմ աշխատում է easywallet-ի հետ
easywallet հավելվածի օգտատերերը հնարավորություն են ստացել ակնթարթորեն դրամական փոխանցումներ ստանալ Ռուսաստանից՝ «Իզի Փեյի» և Юнистрим-ի համագործակցության շնորհիվ։ Գումարը հավելվածում հաշվին մուտք է լինում բառացիորեն վայրկյանների ընթացքում, ընդ որում easywallet-ի օգտատիրոջ համար միջնորդավճար չկա: Մեկ գործարքի սահմանաչափը կազմում է 100-ից 150 000 ռուբլի, առավելագույնը՝ օրական 5 փոխանցում, ամսական սահմանափակումներ չկան:
«Юнистрим Դրամական Փոխանցումներ» հավելվածի միջոցով փոխանցում կատարելը պարզ է. անհրաժեշտ է ընտրել երկիրը՝ Հայաստան, ստանալու եղանակը՝ «Հեռախոսահամարով», այնուհետև նշել easywallet-ը և ստացողի համարը, փոխանցման գումարը և վճարման եղանակը, որից հետո հաստատել գործողությունը: Գումարը մուտք է արվում ակնթարթորեն:
easywallet-ում փոխանցումներ ստանալու համար անհրաժեշտ է լինել վերիֆիկացված օգտատեր, ունենալ կցված բանկային քարտ կամ անվճար բանկային հաշիվ հավելվածում: Բացի այդ, EasyPay-ն առաջարկում է Ռուսաստանից փոխանցումներ ստանալու այլ եղանակներ՝ ընդլայնելով արագ միջազգային վճարումների հնարավորությունները:

Transfers from Russia to Armenia in seconds: Unistream now works with easywallet
easywallet app users can now instantly receive money transfers from Russia thanks to the collaboration between Easy Pay and Unistream. The money arrives in the account in the app literally in seconds, while there is no commission for the easywallet user. The limit for one transaction is from 100 to 150,000 rubles, maximum - 5 transfers per day, there are no monthly restrictions.
Sending a transfer via the "Unistream Money Transfers" application is simple: you need to select the country - Armenia, the method of receiving - "By phone number", then specify easywallet and the recipient's number, the transfer amount and payment method, and then confirm the operation. The money is credited instantly.
To receive transfers to easywallet, you must be a verified user and have a linked bank card or a free bank account in the application. In addition, EasyPay offers other ways to receive transfers from Russia, expanding opportunities for fast international payments.