Ucom-ն բացեց վաճառքի և սպասարկման թարմացված կենտրոն
Այցելուները կարող են օգտվել ֆիքսված, բջջային և ինտերնետ կապի ծառայություններից, ստանալ մասնագետների խորհրդատվություն և ձեռք բերել հայտնի ապրանքանիշերի սմարթֆոններ, պլանշետներ, ականջակալներ, բարձրախոսներ, խելացի ժամացույցներ, Wi-Fi սարքեր և այլ տեխնիկա:
Տոնական ժամանակահատվածում մինչև 2026 թվականի հունվարի 15-ը Տիգրան Մեծի կենտրոնում ցանկացած Unity սակագնի 12-ամսյա բաժանորդագրություն ձևակերպած բոլոր բաժանորդները կստանան 2 ամիս անվճար սպասարկում։ Բացի այդ, Samsung, Honor, Xiaomi և Motorola 5G սմարթֆոններ գնելիս հաճախորդները կստանան բրենդային աքսեսուար և գեղեցիկ համար Level Up+ 3000 սակագնով 2 ամիս անվճար:
Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը նշել է, որ վաճառքի և սպասարկման կենտրոնների արդիականացումը ընկերության երկարաժամկետ ռազմավարության մի մասն է, որն ուղղված է բաժանորդների համար հարմարավետ և որակյալ սպասարկում ապահովելուն:
Ներկայումս Ucom-ն ունի 75 կենտրոն ամբողջ երկրում՝ 52-ը մարզերում և 23-ը Երևանում, որոնք ապահովում են ծառայությունների մատչելիությունը բոլոր օգտատերերի համար:

Ucom открыл обновлённый центр продаж и обслуживания
Посетители могут воспользоваться услугами фиксированной, мобильной и интернет-связи, получить консультации специалистов и приобрести смартфоны, планшеты, наушники, колонки, смарт-часы, Wi-Fi-устройства и другую технику известных брендов.
В праздничный период до 15 января 2026 года все абоненты, оформившие 12-месячную подписку на любой тариф Unity в центре на Тиграна Меца, получат 2 месяца бесплатного обслуживания. Кроме того, при покупке 5G-смартфонов Samsung, Honor, Xiaomi и Motorola клиенты получат брендированный аксессуар и красивый номер с тарифом Level Up+ 3000 на 2 месяца бесплатно.
Генеральный директор Ucom Ральф Йирикян отметил, что модернизация центров продаж и обслуживания — часть долгосрочной стратегии компании, направленной на обеспечение удобного и качественного сервиса для абонентов.
Сейчас Ucom имеет 75 центров по всей стране: 52 в регионах и 23 в Ереване, обеспечивая доступность услуг для всех пользователей.